ID Meble - zabudowy
i meble pod projekt

ID Meble to spółka, która powstała w wyniku kilkuletniej współpracy wrocławskiego operatora najmu IVANISHVILI z producentem mebli. Ten mariaż i pasja obu stron pozwoliły na utworzenie solidnej firmy, specjalizującej się w kompleksowym meblowaniu, wyposażaniu i dekorowaniu obiektów przeznaczonych na najem hotelowy i mieszkalny. 

Głównym filarem spółki ID Meble jest doświadczenie zdobyte w produkcji mebli przy realizacjach własnych dla aparthoteli i mieszkań na wynajem.

Nasze portfolio obejmuje kilkaset realizacji w apartamentach w całej Polsce. Dzięki temu dokładnie znamy powszechne standardy, ale też nie boimy się nawet najbardziej nietypowych rozwiązań, zgodnych z oczekiwaniami zamawiającego. Znajomość rynku oraz wypracowane kontakty pozwalają nam zagwarantować najwyższą jakość usług i dostarczanie ergonomicznych rozwiązań.

 

 

 

 

Produkcja mebli hotelowych oraz mebli pod zabudowę, dopasowanych do wnętrza oraz rosnących potrzeb przyszłych użytkowników są dla nas pasją i wyzwaniem, którego chętnie się podejmujemy.

Współpracujemy też z wrocławskimi deweloperami, podejmując się kompleksowych realizacji umeblowania i aranżacji wnętrz, które wzbogacają i uatrakcyjniają ich ofertę sprzedażową. Oferujemy więc kompleksową pomoc przy umeblowaniu nieruchomości na wynajem oraz obiektów mieszkalnych – od pomysłu, przez projekt, po realizację z dopracowaniem nawet najdrobniejszych szczegółów.

Nasi dostawcy