Projektowanie hoteli i mieszkań na wynajem

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami na wynajem, pozwoliło nam na dokładne poznanie potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki temu wiemy jak zaprojektować oryginalne, ale przede wszystkim funkcjonalne wnętrze, dopasowane do obiektu oraz wymagań wynajmujących. Oferujemy kompleksowe wsparcie – od projektu, poprzez produkcję i nadzorowanie przebiegu prac z dbałością o najdrobniejsze detale, aż po serwis. 

Pracę rozpoczynamy od rozmowy i dokładnej analizy potrzeb, których wynikiem jest projekt z nowoczesnymi i ergonomicznymi rozwiązaniami. Projektujemy pomieszczenia hotelowe i mieszkania na wynajem, mając na uwadze trwałość użytkową mebli i wysoką jakość materiałów, z uwzględnieniem specyfiki hotelu czy apartamentu. 

Produkcja na wymiar

Specjalistyczna wiedza i nowoczesne zaplecze produkcyjne dają nam możliwość produkcji mebli na wymiar, dzięki czemu możemy zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienie i zabudowy w pozornie nieustawnych pomieszczeniach. Proponujemy nowoczesne, ale jednocześnie uniwersalne, wytrzymałe i spójne stylistycznie rozwiązania konstrukcyjne, uwzględniające specyfikę danego miejsca. 

Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami, co pozwala nam na produkcję solidnych i trwałych mebli najwyższej jakości – aby służyły jak najdłużej. Tworząc meble do hotelu lub apartamentu, zawsze stawiamy na walory użytkowe i estetyczne. Stale kontrolujemy jakość na wszystkich etapach produkcji i oferujemy doradztwo, aby jak najlepiej zaaranżować dostępną przestrzeń.

Dostawa, montaż i serwis

Świadczymy kompleksowe usługi, w których skład wchodzą również dostawa, montaż i obsługa posprzedażowa. Po skompletowaniu zamówienia wszystkie meble i elementy wyposażenia wnętrz są przez nas dokładnie zapakowane, co umożliwia ich bezpieczną dostawę. Meble dostarczamy w ustalonym wcześniej terminie, oferując jednocześnie profesjonalną usługę montażu, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. 

Wyróżnia nas pełne zaangażowanie w realizowane zlecenie. Zależy nam na zadowoleniu każdego Klienta, zatem nasze realizacje objęte są 5-letnią gwarancją door-to-door. Zapewniamy więc serwis posprzedażowy i szybką interwencję w przypadku ewentualnych usterek.